12JX24SPP
12JX24SPP OMEGA
2918119.pdf
Виробник: OMEGA
tariffCode: 85444993
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Drahtdurchmesser: 24AWG
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 0°C
Leiterquerschnitt CSA: -
euEccn: NLR
Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 7 x 32AWG
Länge - metrisch: 304.8mm
Thermoelementdraht: JX
Produktpalette: -
productTraceability: No
Leiter: Litzenleiter
Farbcode-Standard: ANSI
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Isolierung: PVC (Polyvinylchlorid)
Länge - imperial: 1ft
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 12JX24SPP OMEGA
Description: OMEGA - 12JX24SPP - Thermoelement-Verlängerungskabel, mehrpaarig, Typ J, 24AWG, 12 Litzenleiter, 0-105°C, PVC, ANSI, tariffCode: 85444993, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Drahtdurchmesser: 24AWG, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: 0°C, Leiterquerschnitt CSA: -, euEccn: NLR, Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 7 x 32AWG, Länge - metrisch: 304.8mm, Thermoelementdraht: JX, Produktpalette: -, productTraceability: No, Leiter: Litzenleiter, Farbcode-Standard: ANSI, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Isolierung: PVC (Polyvinylchlorid), Länge - imperial: 1ft.
Інші пропозиції 12JX24SPP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Drain Wire
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/32
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C
Number of Conductors: 24 (12 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.530" (13.46mm)
Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0450" (1.143mm)