06035A120J4T2A KYOCERA AVX Components
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - 06035A120J4T2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 12 pF, 50 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 5%, C0G / NP0, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: C0G / NP0, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 12pF, Spannung (DC): 50V, Produktpalette: -, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
Cap Ceramic 12pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive AEC-Q200 T/R |
на замовлення 204000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 18357 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Cap Ceramic 12pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R |
06035A120J4T2A | Виробник : KYOCERA AVX |
Description: CAP CER 12PF 50V NP0 0603Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±5% Voltage - Rated: 50V Package / Case: 0603 (1608 Metric) Temperature Coefficient: C0G, NP0 Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: Automotive Ratings: AEC-Q200 Thickness (Max): 0.035" (0.90mm) Part Status: Active Capacitance: 12 pF |
Description: KYOCERA AVX - 06035A120J4T2A - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 12 pF, 50 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 5%, C0G / NP0tariffCode: 85322400 Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608] rohsCompliant: YES hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Kapazitätstoleranz: ± 5% Qualifikation: AEC-Q200 isCanonical: Y MSL: MSL 1 - unbegrenzt usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Dielektrikum: C0G / NP0 Produktlänge: 1.6mm euEccn: NLR Kapazität: 12pF Spannung (DC): 50V Produktpalette: - productTraceability: No Kondensatoranschlüsse: Umwickelt Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: 0.85mm SVHC: No SVHC (25-Jun-2025) |
Category: MLCC SMD capacitorsDescription: Capacitor: ceramic; MLCC; 12pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603; 180mm Type of capacitor: ceramic Kind of capacitor: MLCC Capacitance: 12pF Operating voltage: 50V Dielectric: C0G (NP0) Tolerance: ±5% Mounting: SMD Case - inch: 0603 Case - mm: 1608 Operating temperature: -55...125°C Alias: KAM15ACG1H120JT Roll diameter max.: 180mm |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAM15ACG1H120JT NEW GLOBAL PN 50V 12pF C A 581-KAM15ACG1H120JT |
Description: CAP CER 12PF 50V NP0 0603Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Voltage - Rated: 50V Package / Case: 0603 (1608 Metric) Temperature Coefficient: C0G, NP0 Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: Automotive Ratings: AEC-Q200 Thickness (Max): 0.035" (0.90mm) Part Status: Active Capacitance: 12 pF |
12PF 50V NP0 0603 (06035A120J4T2A - KYOCERA AVX) Код товару: 185986
Додати до обраних
Обраний товар
Керамічні SMD конденсатори > 0603 |
товару немає в наявності