Продукція > 3M (TC) > 12X12-6-F9473PC
12X12-6-F9473PC
12X12-6-F9473PC 3M (TC)
9469-adhesive-transfer-tape.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRANSFER CLR 12"X12"
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 12.00" (304.80mm)
Thickness: 0.0140" (14.0 mils, 0.356mm)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Attachment, High Temperature Applications
Adhesive: Acrylic, 100MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRANSFER CLR 12"X12", Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 12.00" (304.80mm), Thickness: 0.0140" (14.0 mils, 0.356mm), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Attachment, High Temperature Applications, Adhesive: Acrylic, 100MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm).