Продукція > SMD резистори > 0402 > 130 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-130KR-Hitano)
130 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-130KR-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 50894
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 130 kOhm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Типорозмір: 0402
Температура: -55...+155°C
200 шт - РАДІОМАГ-Львів
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
400 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
160 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-160KR-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0402
Номінал: 160 kOhm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
250 шт - РАДІОМАГ-Київ
500 шт - РАДІОМАГ-Львів
300 шт - РАДІОМАГ-Харків
400 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
200 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-200KR-Hitano)
SMD резистори > 0402
Номінал: 200 kOhm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
809 шт - РАДІОМАГ-Київ
200 шт - РАДІОМАГ-Львів
18 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-18KR-Hitano)
Номінал: 18 kOhm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
43 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-43KR-Hitano)
Номінал: 43 kOhm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
150 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-150KR-Hitano)
Номінал: 150 kOhm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C