Продукція > SMD резистори > 0402 > 160 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-160KR-Hitano)
160 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-160KR-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 50896
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 160 kOhm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Типорозмір: 0402
Температура: -55...+155°C
250 шт - РАДІОМАГ-Київ
500 шт - РАДІОМАГ-Львів
300 шт - РАДІОМАГ-Харків
400 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-160KR-Hitano) Виробник : Hitano Чіп-резистор smd, R = 160 кОм, Точ, % = 5, Р, Вт = 0,0625, Типор-р = 0402,... Група товару: Резистори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт
товару немає в наявності
З цим товаром купують
130 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-130KR-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0402
Номінал: 130 kOhm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
200 шт - РАДІОМАГ-Львів
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
400 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
51 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-51R-Hitano)
1 Додати до обраних Обраний товар
SMD резистори > 0402
Номінал: 51 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
639 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
1 kOhm 1% 1/16W 50V 0402 (RC0402FR-1KR-Hitano)
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±1% F
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
товару немає в наявності
43 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-43KR-Hitano)
Номінал: 43 kOhm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
180 kOhm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-180KR-Hitano)
Номінал: 180 kOhm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C