135-1500-FBW
135-1500-FBW RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES)
RCDCS00570-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES)
Description: RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES) - 135-1500-FBW - WIREWOUND RESISTOR, 150 OHM, 3W, 1%
tariffCode: 85331000
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded
Widerstandstechnologie: Ceramic
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 3W
Widerstandstyp: Precision
Widerstand: 150ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 20ppm/°C
Produktlänge: 12.7mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 100 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 140V
Produktdurchmesser: 4.78mm
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: -
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES) - 135-1500-FBW - WIREWOUND RESISTOR, 150 OHM, 3W, 1%, tariffCode: 85331000, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded, Widerstandstechnologie: Ceramic, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 3W, Widerstandstyp: Precision, Widerstand: 150ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 20ppm/°C, Produktlänge: 12.7mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 100 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 140V, Produktdurchmesser: 4.78mm, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (08-Jul-2021).
Інші пропозиції 135-1500-FBW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 150 Ohms