135-5000-FBW
135-5000-FBW RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES)
RCDCS00570-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES)
Description: RCD (RESISTORS COILS DELAYLINES) - 135-5000-FBW - WIREWOUND RESISTOR, 500 OHM, 3W, 1%
tariffCode: 85331000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SILICONE WW, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 500 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
135-5000-FBW Виробник : RCD Components, Inc. 100-Series-Datasheet_RevI.pdf Res Wirewound 500 Ohm 1% 3W ±20ppm/C Silicone AXL Bulk
на замовлення 179 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 98
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 500 Ohms