135-502-JBW RCD Components, Inc.
100-Series-Datasheet_RevI.pdf
Виробник: RCD Components, Inc.
Res Wirewound 5K Ohm 5% 3W ±20ppm/C Silicone AXL Bulk
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SILICONE WW, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 5 kOhms.
Інші пропозиції 135-502-JBW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.500" L (4.78mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 5 kOhms