Продукція > Керамічні SMD конденсатори > 0603 > 13pF 50V NP0 5% 0603 4k/reel (C0603N130J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
13pF 50V NP0 5% 0603 4k/reel (C0603N130J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Код товару: 50730
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 13 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
Типорозмір: 0603
480 шт - РАДІОМАГ-Київ
450 шт - РАДІОМАГ-Львів
820 шт - РАДІОМАГ-Харків
100 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
6,8pF 50V NP0 0,5pF 0603 4k/reel (C0603N6R8D500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 0603
Ємність: 6,8 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±0,25pF C
105 шт - РАДІОМАГ-Львів
43 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
18pF 50V NP0 5% 0603 4k/reel (C0603N180J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 18 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±5% J
у наявності: 131 шт
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
108 шт - РАДІОМАГ-Львів
22 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
1,8pF 50V NP0 0,25pF 0603 4k/reel (C0603N1R8C500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
Ємність: 1,8 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±0,25pF C
480 шт - РАДІОМАГ-Львів
20 шт - РАДІОМАГ-Харків
1,1pF 50V NP0 0,25pF 0603 4k/reel (C0603N1R1C500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
Ємність: 1,1 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±0,25pF C
870 шт - РАДІОМАГ-Львів
840 шт - РАДІОМАГ-Харків
170 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
12pF 50V NP0 5% 0603 (CL10C120JB8NNNC-Samsung)
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Ємність: 12 pF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±5% J