Продукція > STÄUBLI > 15.0647C1-22
15.0647C1-22
15.0647C1-22 STÄUBLI
Виробник: STÄUBLI
Category: AC connectors - others
Description: Connector: AC supply; screw terminal (AxiClamp); male; 10BV; 250A
Mechanical mounting: for cable
Manufacturer series: 10BV
Kind of connector: male
Contact plating: silver plated
Electrical mounting: screw terminal (AxiClamp)
Connector: plug
Wire cross-section: 6...70mm2
Number of pins: 1
Wire size: 2/0AWG; 10AWG
Maximum current: 250A
Rated voltage: 1kV AC; 1.5kV DC
Mechanical durability: 5000 cycles
Alias: KBT10BV-AX/M32/50-70-C1
Body material: PA
Type of connector: AC supply
Marker colour: red
Contact material: brass
Polarisation: C1
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: AC connectors - others, Description: Connector: AC supply; screw terminal (AxiClamp); male; 10BV; 250A, Mechanical mounting: for cable, Manufacturer series: 10BV, Kind of connector: male, Contact plating: silver plated, Electrical mounting: screw terminal (AxiClamp), Connector: plug, Wire cross-section: 6...70mm2, Number of pins: 1, Wire size: 2/0AWG; 10AWG, Maximum current: 250A, Rated voltage: 1kV AC; 1.5kV DC, Mechanical durability: 5000 cycles, Alias: KBT10BV-AX/M32/50-70-C1, Body material: PA, Type of connector: AC supply, Marker colour: red, Contact material: brass, Polarisation: C1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
15.0647C1-22 Виробник : Staubli 15.0647C1-22
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
15.0647C1-22 15.0647C1-22 Виробник : STAUBLI 4411567.pdf Description: STAUBLI - 15.0647C1-22 - High-Power-Steckverbinder, 10BV, Buchse, 1 kV, 250 A, Kabelmontage, Klemme
tariffCode: 85369010
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Klemme
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 250A
Ausführung: Buchse
Nennspannung: 1kV