150080RS75000
150080RS75000.pdf
Код товару: 172941
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Світлодіоди > Світлодіоди видимого спектра SMD
у наявності 1 шт:
1 шт - склад
очікується 25 шт:
25 шт - очікується
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Color: Red
Size / Dimension: 2.00mm L x 1.25mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 150mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 0.80mm
Wavelength - Peak: 630nm
Wavelength - Dominant: 625nm
Supplier Device Package: 0805
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.40mm x 1.25mm
на замовлення 128000 шт:
Кількість Ціна
150080RS75000 150080RS75000 Виробник : WURTH ELEKTRONIK 150080RS75000.pdf Description: WURTH ELEKTRONIK - 150080RS75000 - LED, Rot, Oberflächenmontage, 0805 [Metrisch: 2012], 30 mA, 2 V, 625 nm
tariffCode: 85414100
rohsCompliant: YES
Wellenlänge, typ.: 625nm
Linsenform: Rechteckig
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 30mA
Lichtstärke: 150mcd
euEccn: NLR
Abstrahlwinkel: 140°
Durchlassspannung: 2V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
LED-Farbe: Rot
LED-Bauform: 0805 [Metrisch: 2012]
Produktpalette: WL-SMCW
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
LED-Montage: Oberflächenmontage
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 100
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 150mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 0.80mm
Wavelength - Peak: 630nm
Wavelength - Dominant: 625nm
Supplier Device Package: 0805
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.40mm x 1.25mm
tariffCode: 85414100
rohsCompliant: YES
Wellenlänge, typ.: 625nm
Linsenform: Rechteckig
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 30mA
Lichtstärke: 150mcd
euEccn: NLR
Abstrahlwinkel: 140°
Durchlassspannung: 2V
LED-Farbe: Rot
Produktpalette: WL-SMCW
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 54
З цим товаром купують
22pF 50V NP0 5% 0603 4k/reel (C0603N220J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 0603
Ємність: 22 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
у наявності: 730 шт
730 шт - РАДІОМАГ-Київ
Мінімальне замовлення: 50
4,7 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-4K7R-Hitano) (резистор SMD)
3 Додати до обраних Обраний товар
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0603
Номінал: 4,7 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 200
750 Ohm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-750R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Номінал: 750 Ohm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
Мінімальне замовлення: 200
100 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-100KR-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 100 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
22 Ohm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-22R-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 22 Ohm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V