150121M173000
150121M173000 Würth Elektronik
150121M173000.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: LED RGB CLEAR SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.70mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 70mcd Red, 285mcd Green, 80mcd Blue
Configuration: Common Anode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.10mm
Wavelength - Peak: 632nm Red, 520nm Green, 468nm Blue
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 2.70mm x 2.00mm
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WURTH ELEKTRONIK - 150121M173000 - LED, Rot, Grün, Blau, Oberflächenmontage, 120 °, Rechteckig, R 20mA, G 20mA, B 20mA, tariffCode: 85414100, Durchlassstrom / Farbe: R 20mA, G 20mA, B 20mA, rohsCompliant: YES, Linsenform: Rechteckig, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, MSL: MSL 3 - 168 Stunden, usEccn: EAR99, Wellenlänge / Farbe: R 624nm, G 525nm, B 470nm, euEccn: NLR, Durchlassspannung / Farbe: R 2V, G 3.3V, B 3.3V, Abstrahlwinkel: 120°, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Lichtstärke / Farbe: R 70mcd, G 285mcd, B 80mcd, LED-Farbe: Rot, Grün, Blau, Produktpalette: WL-SFCW, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, LED-Montage: Oberflächenmontage, Leuchtengröße: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
150121M173000 150121M173000 Виробник : WURTH ELEKTRONIK 150121M173000.pdf Description: WURTH ELEKTRONIK - 150121M173000 - LED, Rot, Grün, Blau, Oberflächenmontage, 120 °, Rechteckig, R 20mA, G 20mA, B 20mA
tariffCode: 85414100
Durchlassstrom / Farbe: R 20mA, G 20mA, B 20mA
rohsCompliant: YES
Linsenform: Rechteckig
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Wellenlänge / Farbe: R 624nm, G 525nm, B 470nm
euEccn: NLR
Durchlassspannung / Farbe: R 2V, G 3.3V, B 3.3V
Abstrahlwinkel: 120°
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Lichtstärke / Farbe: R 70mcd, G 285mcd, B 80mcd
LED-Farbe: Rot, Grün, Blau
Produktpalette: WL-SFCW
productTraceability: No
LED-Montage: Oberflächenmontage
Leuchtengröße: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Common Anode
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.10mm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 2.70mm x 2.00mm
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85414100
rohsCompliant: YES
Linsenform: Rechteckig
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
euEccn: NLR