155124YS73200A
155124YS73200A Würth Elektronik
155124YS73200A.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: LED YELLOW CLEAR 1206 SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Yellow
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.50mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 80mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.10mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Supplier Device Package: 1206
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 2.00mm x 1.00mm
на замовлення 1058 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED YELLOW CLEAR 1206 SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Yellow, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 80mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.10mm, Wavelength - Peak: 591nm, Wavelength - Dominant: 589nm, Supplier Device Package: 1206, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 2.00mm x 1.00mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Yellow
Millicandela Rating: 80mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.10mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Supplier Device Package: 1206
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 2.00mm x 1.00mm