157102S12800
157102S12800 WURTH ELEKTRONIK
3975671.pdf
Виробник: WURTH ELEKTRONIK
Description: WURTH ELEKTRONIK - 157102S12800 - 7-Segment-LED-Anzeige, SMD, Superrot, 20 mA, 2 V, 16 mcd, 1, 5.08 mm
tariffCode: 85312020
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Gemeinsame Verbindung: Gemeinsame Anode
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 20mA
Lichtstärke: 16mcd
Zeichengröße: 5.08mm
euEccn: NLR
Durchlassspannung: 2V
LED-Farbe: Superrot
Produktpalette: WL-S7DS Series
productTraceability: No
Anzahl der Ziffern / Zeichen: 1
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1277 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WURTH ELEKTRONIK - 157102S12800 - 7-Segment-LED-Anzeige, SMD, Superrot, 20 mA, 2 V, 16 mcd, 1, 5.08 mm, tariffCode: 85312020, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Gemeinsame Verbindung: Gemeinsame Anode, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Durchlassstrom If: 20mA, Lichtstärke: 16mcd, Zeichengröße: 5.08mm, euEccn: NLR, Durchlassspannung: 2V, LED-Farbe: Superrot, Produktpalette: WL-S7DS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Anzahl der Ziffern / Zeichen: 1, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Color: Red
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.394" H x 0.272" W x 0.128" D (10.00mm x 6.90mm x 3.25mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 16mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.20" (5.08mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 635nm
Power Dissipation (Max): 48mW
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
157102S12800 157102S12800 Виробник : Wurth Elektronik 157102S12800.pdf LED Displays & Accessories WL-S7DS Com Anode 16mcd 2V Super Red
Мінімальне замовлення: 2
157102S12800 157102S12800 Виробник : WURTH ELEKTRONIK 3975671.pdf Description: WURTH ELEKTRONIK - 157102S12800 - 7-Segment-LED-Anzeige, SMD, Superrot, 20 mA, 2 V, 16 mcd, 1, 5.08 mm
tariffCode: 85312020
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 20mA
Lichtstärke: 16mcd
Zeichengröße: 5.08mm
euEccn: NLR
Durchlassspannung: 2V
LED-Farbe: Superrot
Produktpalette: WL-S7DS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Red
Display Type: 7-Segment
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 16mcd
Common Pin: Common Anode
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 635nm
Power Dissipation (Max): 48mW