15BJ58CA
15BJ58CA Eaton - Electronics Division
eaton-15bj-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMBF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: SMBF
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMBF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: SMBF, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMBF
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
15BJ58CA 15BJ58CA Виробник : Eaton eaton15bjtvsdiodepoweresdsuppressordatasheet.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 58V 1.5KW 2-Pin SMBF T/R
товару немає в наявності