15KP110CA
15KP110CA Solid State Inc.
15KPseries-ssi.pdf
Виробник: Solid State Inc.
Description: 15KW TVS BIDIRECTIONAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 178V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15KW TVS BIDIRECTIONAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: Axial, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 178V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.