Продукція > EIC > 15KP14CA
15KP14CA
15KP14CA EIC
13915kp12_400ca_r14.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 14V 15KW 2-Pin Case D-6
на замовлення 796 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 221
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 15KP14CA EIC
Description: 15KW TVS BIDIRECTIONAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 622A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: Axial, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
15KP14CA 15KP14CA Виробник : EIC 13915kp12_400ca_r14.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 14V 15KW 2-Pin Case D-6
на замовлення 796 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
15KP14CA 15KP14CA Виробник : Solid State Inc. 15KPseries-ssi.pdf Description: 15KW TVS BIDIRECTIONAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 622A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)