Продукція > EIC > 15KP150C
15KP150C
15KP150C EIC
13915kp12_400ca_r14.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 150V 15KW 2-Pin Case D-6
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 15KP150C EIC
Description: TVS DIODE 150VWM 255.15VC P600, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 157.82V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 255.15V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 15KP150C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
15KP150C 15KP150C Виробник : EIC 13915kp12_400ca_r14.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 150V 15KW 2-Pin Case D-6
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 157.82V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 255.15V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)