15KP24CA
15KP24CA MDE Semiconductor Inc
15KP_Series.pdf
Виробник: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE BP 24VRWM 40.7VC
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 371A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.81V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.7V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE BP 24VRWM 40.7VC, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 371A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.81V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.7V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції 15KP24CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 369A
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.5V