Продукція > EIC > 15KP30CA
15KP30CA
15KP30CA EIC
13915kp12_400ca_r14.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 30V 15KW 2-Pin Case D-6
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 15KP30CA EIC
Description: TVS DIODE 30VWM 50.7VC P600, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 297.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.51V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50.7V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 297.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50.7V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
на замовлення 340 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.51V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Applications: Telecom
Supplier Device Package: Axial
товару немає в наявності
15KP30CA 15KP30CA Виробник : Eaton Electronics 15KP_Series.pdf eaton-15kpe-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, 15KP series, 30V Oper., Bi-dir