Продукція > EIC > 15KP70CA
15KP70CA
15KP70CA EIC
13915kp12_400ca_r14.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 70V 15KW 2-Pin Case D-6
на замовлення 415 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 227
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 15KP70CA EIC
Description: TVS DIODE BP 70VRWM 113.6VC, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 132.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 78.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113.6V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
15KP70CA 15KP70CA Виробник : EIC 13915kp12_400ca_r14.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 70V 15KW 2-Pin Case D-6
на замовлення 415 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Мінімальне замовлення: 600
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 132.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 78.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113.6V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
15KP70CA 15KP70CA Виробник : Littelfuse Inc. 15KP Series.pdf Description: TVS DIODE 70VWM 114VC P600
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 132A
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 114V