Продукція > BOURNS INC. > 15KPA016C-SD-Q
15KPA016C-SD-Q
15KPA016C-SD-Q Bourns Inc.
15KPA-SD-Q.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 16VWM 23.9VC DO218
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 599A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V
Supplier Device Package: DO-218
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.35V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.9V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 16VWM 23.9VC DO218, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 599A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V, Supplier Device Package: DO-218, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.35V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.9V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
15KPA016C-SD-Q 15KPA016C-SD-Q Виробник : Bourns 15kpa_sd_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 15KP - CA 16V