160-103HS API Delevan Inc.
160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 200MA 3.2 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 3% 7.9MHz 46Q-Factor Iron 0.2A 3.2Ohm DCR Bulk.
Інші пропозиції 160-103HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160-103HS 160-103HS Виробник : API Delevan page10_160.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 3% 7.9MHz 46Q-Factor Iron 0.2A 3.2Ohm DCR Bulk
товару немає в наявності
160-103HS 160-103HS Виробник : API Delevan 160-403.pdf Fixed Inductors 10uH 3% 3.2ohm Chip SMT Inductor
товару немає в наявності
160-103HS 160-103HS Виробник : Delevan page10_160-3359679.pdf Power Inductors - SMD 10uH 3% 3.2ohm Chip SMT Inductor