160-103JS
160-103JS API Delevan
page10_160.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 10uH 5% 7.9MHz 46Q-Factor Iron 0.2A 3.2Ohm DCR Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160-103JS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160-103JS Виробник : API Delevan Inc. 160.pdf Description: FIXED IND 10UH 200MA 3.2 OHM SMD
товару немає в наявності
160-103JS 160-103JS Виробник : API Delevan 160-403.pdf Fixed Inductors 10uH 5% 3.2ohm Chip SMT Inductor
160-103JS 160-103JS Виробник : Delevan page10_160-3359679.pdf Power Inductors - SMD 10uH 5% 3.2ohm Chip SMT Inductor