160-122HS Delevan
page10_160.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1.2UH 545MA 420MOHM SM
Tolerance: ±3%
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Q @ Freq: 36 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 130MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 545 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 545MA 420MOHM SM, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Q @ Freq: 36 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 130MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 545 mA.
Інші пропозиції 160-122HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160-122HS 160-122HS Виробник : Delevan page10_160.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 3% .42ohm Chip SMT Inductor