160-221-JTW
160-221-JTW RCD Components
100-Series-Datasheet_RevI.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES 220 OHM 5% 5W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 220 OHM 5% 5W AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 220 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160-221-JTW 160-221-JTW Виробник : RCD Components 100-Series-Datasheet_RevI.pdf Description: RES 220 OHM 5% 5W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
160-221-JTW 160-221-JTW Виробник : RCD Components, Inc. 100-fa039.pdf Res Wirewound 220 Ohm 5% 5W ±20ppm/°C Silicone AXL T/R