160-222HS
160-222HS API Delevan
page10_160.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 2.2uH 3% 7.9MHz 36Q-Factor Iron 0.37A 0.93Ohm DCR Bulk
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 370MA 930MOHM SM, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 930mOhm Max, Q @ Freq: 36 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 98MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.
Інші пропозиції 160-222HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160-222HS Виробник : Delevan page10_160.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 370MA 930MOHM SM
Tolerance: ±3%
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 930mOhm Max
Q @ Freq: 36 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 98MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 370 mA
товару немає в наявності
160-222HS 160-222HS Виробник : API Delevan 160-403.pdf Fixed Inductors 2.2uH 3% .93ohm Chip SMT Inductor
160-222HS 160-222HS Виробник : Delevan page10_160.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 3% .93ohm Chip SMT Inductor