160-223HS
160-223HS API Delevan
page10_160.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 22uH 3% 2.5MHz 47Q-Factor Iron 0.15A 5.5Ohm DCR Bulk
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 150MA 5.5 OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max, Q @ Freq: 47 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції 160-223HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160-223HS Виробник : API Delevan Inc. page10_160.pdf Description: FIXED IND 22UH 150MA 5.5 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.5Ohm Max
Q @ Freq: 47 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
160-223HS 160-223HS Виробник : API Delevan 160-403.pdf Power Inductors - SMD 22uH 3% 5.5ohm Chip SMT Inductor
160-223HS 160-223HS Виробник : Delevan page10_160.pdf Power Inductors - SMD 22uH 3% 5.5ohm Chip SMT Inductor