Продукція > SMD резистори > 0402 > 160 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-160R-Hitano)
160 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-160R-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 50822
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 160 Ohm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Типорозмір: 0402
Температура: -55...+155°C
З цим товаром купують
130 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-130R-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0402
Номінал: 130 Ohm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
у наявності: 105 шт
5 шт - склад
Мінімальне замовлення: 300
390 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-390R-Hitano)
SMD резистори > 0402
Номінал: 390 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
у наявності: 800 шт
700 шт - склад
51 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-51R-Hitano)
1 Додати до обраних Обраний товар
Номінал: 51 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
639 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
18 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-18R-Hitano)
Номінал: 18 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
600 шт - РАДІОМАГ-Київ
700 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
27 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-27R-Hitano)
Номінал: 27 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C