Продукція > SMD резистори > 0402 > 390 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-390R-Hitano)
390 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-390R-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 50831
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 390 Ohm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Типорозмір: 0402
Температура: -55...+155°C
у наявності 800 шт:
700 шт - склад
З цим товаром купують
160 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-160R-Hitano)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0402
Номінал: 160 Ohm
Точність: ±5% J
Pном.,W: 1/16 W
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
Мінімальне замовлення: 300
470 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-470R-Hitano)
SMD резистори > 0402
Номінал: 470 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
51 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-51R-Hitano)
1 Додати до обраних Обраний товар
Номінал: 51 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
639 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
0 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-0R-Hitano)
Номінал: 0 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C
товару немає в наявності
6,2 Ohm 5% 1/16W 50V 0402 (RC0402JR-6R2-Hitano)
Номінал: 6,2 Ohm
Точність: ±5% J
Uроб.,V: 50 V
Температура: -55...+155°C