160R07W103KV4T
160R07W103KV4T Johanson Dielectrics
Johanson_09042019_MLCC_High_Q___non_AEC-1633878.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.01uF 10% X7R
на замовлення 193414 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160R07W103KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R07W103KV4T 160R07W103KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0402