160R07X104KV4T
160R07X104KV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.1UF 16V X5R 0402
на замовлення 190481 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF 10% X5R.
Інші пропозиції 160R07X104KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R07X104KV4T 160R07X104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V X5R 0402
160R07X104KV4T 160R07X104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF 10% X5R