160R07Y104ZV4T
160R07Y104ZV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0402
на замовлення 10032 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF Y5V.
Інші пропозиції 160R07Y104ZV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R07Y104ZV4T 160R07Y104ZV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0402
160R07Y104ZV4T 160R07Y104ZV4T Виробник : Johanson Dielectrics JDI_Surface-Mount_2012-01-242317.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF Y5V