160R14W104KV4T
160R14W104KV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
на замовлення 24403 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
160R14W104KV4T Capacitor Ceramic Multilayer 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Extreme Low ESR - Arrow.com.
Інші пропозиції 160R14W104KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R14W104KV4T 160R14W104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
160R14W104KV4T 160R14W104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Johanson_09042019_MLCC_High_Q___non_AEC-1633878.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF 10% X7R
160R14W104KV4T 160R14W104KV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf 160R14W104KV4T Capacitor Ceramic Multilayer 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Extreme Low ESR - Arrow.com