160R14W105KV4T
160R14W105KV4T Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.0uF 10% X7R
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160R14W105KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R14W105KV4T 160R14W105KV4T Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R