160R15W104KV4T
160R15W104KV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0805
на замовлення 56000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R15W104KV4T 160R15W104KV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
на замовлення 170 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
160R15W104KV4T 160R15W104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0805
Мінімальне замовлення: 20
160R15W104KV4T 160R15W104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Johanson_09042019_MLCC_High_Q___non_AEC-1633878.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF 10% X7R