Продукція > JOHANSON > 160R15W105KV4T
160R15W105KV4T
160R15W105KV4T Johanson
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160R15W105KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R15W105KV4T 160R15W105KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X7R 0805