160R15X105KV4E
160R15X105KV4E Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.0uF 10% X5R
на замовлення 5929 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160R15X105KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R15X105KV4E 160R15X105KV4E Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R