Продукція > JOHANSON > 160R15X106KV4E
160R15X106KV4E
160R15X106KV4E Johanson
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 16V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції 160R15X106KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R15X106KV4E 160R15X106KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 10UF 16V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: SMPS Filtering
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
160R15X106KV4E 160R15X106KV4E Виробник : Johanson Dielectrics joha_s_a0008489419_1-2288904.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 10uF 10% X5R