160R18W105KV4E
160R18W105KV4E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.070" (1.78mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 2600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 16V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.070" (1.78mm), Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції 160R18W105KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R18W105KV4E Виробник : JOHANSON johanson-emi-filters.pdf SMD
160R18W105KV4E 160R18W105KV4E Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 1uF 16V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
товару немає в наявності
160R18W105KV4E 160R18W105KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 1 µF