160R18W225KV4E
160R18W225KV4E Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 2.2uF 10% X7R.
Інші пропозиції 160R18W225KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R18W225KV4E 160R18W225KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
товару немає в наявності
товару немає в наявності
160R18W225KV4E 160R18W225KV4E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha-s-a0008489419-1.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 2.2uF 10% X7R