160R18X475KV4E
160R18X475KV4E Johanson Dielectrics
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
на замовлення 1616 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160R18X475KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R18X475KV4E 160R18X475KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206
на замовлення 512 шт:
160R18X475KV4E 160R18X475KV4E Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 4.7uF 16V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
товару немає в наявності