160R18X475MV4E
160R18X475MV4E Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT FACTORY NOT ACCEPTING ORDERS
на замовлення 991 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160R18X475MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R18X475MV4E 160R18X475MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
160R18X475MV4E 160R18X475MV4E Виробник : Johanson tanceram-chip-capacitors.pdf Cap Ceramic 4.7uF 16V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності