160S43X226MV4E
160S43X226MV4E Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 22uF 20% X5R
на замовлення 354 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160S43X226MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160S43X226MV4E 160S43X226MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1812
товару немає в наявності