160X14W473MV4T
160X14W473MV4T JOHANSON DIELECTRICS
3651103.pdf
Виробник: JOHANSON DIELECTRICS
Description: JOHANSON DIELECTRICS - 160X14W473MV4T - Durchführungskondensator, 0.047 µF, 16 V, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.047µF
Isolationswiderstand: 100Gohm
Spannung (DC): 16V
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: No
Nennspannung: 16V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Kondensatoranschlüsse: SMD
Produktbreite: 0.85mm
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1869 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHANSON DIELECTRICS - 160X14W473MV4T - Durchführungskondensator, 0.047 µF, 16 V, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.047µF, Isolationswiderstand: 100Gohm, Spannung (DC): 16V, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: No, Nennspannung: 16V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Kondensatoranschlüsse: SMD, Produktbreite: 0.85mm, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160X14W473MV4T 160X14W473MV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_johas00924-1.pdf Feed Through Capacitors 16volts 0.047uF 20% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
160X14W473MV4T 160X14W473MV4T Виробник : Johanson jdi_x2y_2010-06.pdf Cap Feed Through 0.047uF 16VDC X7R 20% Flat 0603 125°C
на замовлення 133 шт:
Мінімальне замовлення: 17
160X14W473MV4T 160X14W473MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603
на замовлення 133 шт:
на замовлення 632 шт:
на замовлення 632 шт:
товару немає в наявності
160X14W473MV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-x2y-Johanson.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 47 нФ, Uном, В = 16, ТКЄ = X7R, Точн., % = 20, Габ. розм., мм = 1,63 x 0,89, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = X2Y®, Типорозм. = 0603,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт