Продукція > JOHANSON > 160X14X224MV4T
160X14X224MV4T
160X14X224MV4T Johanson
jdi_x2y_2010-06.pdf
Виробник: Johanson
Cap Feed Through 0.22uF 16VDC X5R 20% Flat 0603 85°C
Написати відгук
Інші пропозиції 160X14X224MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160X14X224MV4T 160X14X224MV4T Виробник : Johanson jdi_x2y_2010-06.pdf Cap Feed Through 0.22uF 16VDC X5R 20% Flat 0603 85°C
товару немає в наявності
160X14X224MV4T 160X14X224MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.22UF 16V X5R 0603
160X14X224MV4T 160X14X224MV4T Виробник : Johanson Dielectrics x2y-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Feed Through Capacitors 16volts 0.22uF 20% X5R