Продукція > JOHANSON > 160X18W224MV4E
160X18W224MV4E
160X18W224MV4E Johanson
jdi_x2y_2010-06.pdf
Виробник: Johanson
Cap Feed Through 0.22uF 16VDC X7R 20% Flat 1206 125°C
на замовлення 1394 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160X18W224MV4E 160X18W224MV4E Виробник : Johanson jdi_x2y_2010-06.pdf Cap Feed Through 0.22uF 16VDC X7R 20% Flat 1206 125°C
Кількість Ціна
160X18W224MV4E 160X18W224MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. emi-filter-and-decoupling-capacitors.pdf Description: CAP CER 0.22UF 16V X7R 1206
160X18W224MV4E 160X18W224MV4E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_johas00924-1.pdf Feed Through Capacitors 16volts 0.22uF 20% X7R
Мінімальне замовлення: 11
Мінімальне замовлення: 8
товару немає в наявності