1641-154H
1641-154H Delevan
page50_1641.pdf
Виробник: Delevan
RF inductors - Leaded 150 UH 3%
на замовлення 176 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.1Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 8.5MHz, Current - Saturation (Isat): 90mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 143 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-154H 1641-154H Виробник : API Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded 150 UH 3%
на замовлення 681 шт:
Кількість Ціна
1641-154H Виробник : Delevan page50_1641.pdf Description: FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.1Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 8.5MHz
Current - Saturation (Isat): 90mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 143 mA
на замовлення 499 шт:
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Q @ Freq: 55 @ 790kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 143 mA