1641-394J Delevan
page50_1641.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 7.4Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 6.2MHz
Current - Saturation (Isat): 60mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 107 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390UH 107MA 7.4 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 7.4Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 6.2MHz, Current - Saturation (Isat): 60mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Inductance: 390 µH, Current Rating (Amps): 107 mA.
Інші пропозиції 1641-394J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-394J 1641-394J Виробник : Delevan page50_1641.pdf RF inductors - Leaded 390uH 5% 7.4ohm Mold Shield Coil Ind