16CTQ080
16CTQ080 IR
vs-16ctq060_080_100-m3.pdf
Код товару: 175463
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: IR
Корпус: TO-220AB
Зворотня напруга, Vrrm: 80 V
Прямий струм (per leg), If: 16 A
Падіння напруги, Vf: 0,58 V
Примітка: Конструкція: два діода в одному корпусі, загальний катод, струм 8 А на діод.
Монтаж: THT
Імпульсний струм, Ifsm: 275 A
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 16CTQ080 IR
  • DIODE, SCHOTTKY 80V 2X8A
  • Diode Type:Schottky
  • Voltage Vrrm:80V
  • Av Current If:8A
  • Max Voltage Vf:0.72V
  • Max Current Ifs:850A
  • Diode Case Style:TO-220AB
  • No. of Pins:3
  • SVHC:No SVHC
  • Case Style:TO-220AB
  • Current If @ Vf:8A
  • Current Ifsm:850A
  • Forward Current:16A
  • Forward Voltage:0.58V
Інші пропозиції 16CTQ080
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
16CTQ080 16CTQ.pdf Schottky 2*8A 80V TO-220AB Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
16CTQ080 16CTQ080 Виробник : SMC Diode Solutions 16CTQ80(100)(S)(-1)%20N0610%20REV.B.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 80V 8A TO-220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 8A
Supplier Device Package: TO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 550 µA @ 50 V
16CTQ080 16CTQ080 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division 16CTQ%20Series.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 80V 8A TO-220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Technology: Schottky
Supplier Device Package: TO-220-3
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 550 µA @ 80 V